banner2

banner1

banner22

Genç mühendis son yolculuğuna uğurlandı

Hendek 2. OSB'deki bir fabrikada çalışırken kafasının taşıyıcı robotun arasına sıkışması sonucu ağır yaralanması sonucu 9 gündür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 32 yaşındaki mühendis Cüneyt Çetinkaya gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Hendek 22.11.2021, 16:42 Editör: Ebru Bulut
Genç mühendis son yolculuğuna uğurlandı
banner48

12 Kasım günü Hendek 2. OSB’de bir fabrikada çalışan makine mühendisi Cüneyt Çetinkaya akşam saatlerinde makinede parça değişimi yaptığı esnada kafası taşıyıcı robotun arasına sıkışarak ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. İzmit’te özel bir hastanede yoğun bakımda 9 gündür yaşam mücadelesi veren Çetinkaya dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Çetinkaya'nın ölümü, ailesi, sevenlerini ve mesai arkadaşlarını yasa boğdu.

DUALARLA UĞURLANDI

İş kazası sonucu genç yaşta yaşamını yitiren Cüneyt Çetinkaya'nın cenazesi, öğle namazına müteakip Hendek Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Hendek Aile Kabristanlığına defnedildi. Cüneyt Çetinkaya'nın cenazesine ailesi ve yakınlarının yanı sıra çalıştığı fabrikanın yetkilileri, siyasi parti temsilcileri, mesai arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

banner84
Yorumlar (0)