banner2

banner1

banner22

Evinde dinlenecek

Geçtiğimiz gün geçirdiği talihsiz kaza sonrasında yaralanarak Hendek Devlet Hastanesine kaldırılan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, tedavisinin ve yapılan gerekli tetkiklerin tamamlanmasının ardından 24 saatlik müşahede sonrasında taburcu edildi.

Hendek 25.05.2020, 22:01
Evinde dinlenecek
banner48

Genel sağlık durumunun iyi olduğu anlaşılan Babaoğlu, doktorların tavsiyesi üzerine bir süre evinde istirahat edecek. Babaoğlu bu süre içinde çalışmalarını evinden devam ettirecek. Başkan Babaoğlu koronavirüs (COVİD-19) tedbirleri kapsamında doktorların uyguladığı 14 günlük sosyal izolasyon sürecini de evinde geçirecek. Hendek Belediyesi’nden yapılan açıklamada vatandaşların bu durumu anlayışla karşılanacaklarına inandıklarını ve  bu süre içinde kesinlikle ziyaretçi kabul etmeyecekleri belirtildi.

TEŞEKKÜR EDİLDİ

Hendek Belediyesi ‘’Hendek halkı başta olmak üzere geçmiş olsun temennileriyle Başkanımıza moral veren Sakarya’nın ve ülkemizin her bölgesinden mesajlar yayınlayıp, telefonla arayan tüm vatandaşlarımıza, protokol mensuplarına, siyasi partilerimizin temsilcilerine, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza, basınımıza, spor ve iş dünyasının temsilcilerine teşekkürlerimizi sunarız’’ açıklaması yapıldı.

Yorumlar (0)