banner2

banner1

banner22

Deprem Simülasyon TIR'ı Hendek’te

Hendek’te, Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) tarafından MHP Hendek İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve Kadın Kollarına deprem, sel ve yangın konusunda bilgiler verildi. Eğitim alan MHP heyeti simülasyon TIR’ında depremi yaşadı.

Hendek 20.01.2021, 15:02 Editör: Ebru Bulut
Deprem Simülasyon TIR'ı Hendek’te
banner48

DEPREM SİMÜLASYONU HENDEK’TE

Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) tarafından deprem, sel ve yangın konusundaki eğitimlerin durağı Hendek’te verilmeye devam ediyor. Hendek Belediyesi otoparkına yerleştirilen AFAD simülasyon TIR’ını ziyaret eden MHP Hendek İlçe Yönetim Kurlu üyeleri, MHP Hendek Belediye Meclis Grup Sözcüsü Yaşar Aygüneş, Meclis Üyesi Nigar Görüm, MHP Hendek Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve yönetimine depremle ilgili uygulamalı olarak eğitimler, AFAD Müdürlüğü personelleri tarafından verildi.

DEPREMİ SİMÜLASYON TIR’INDA YAŞADILAR

Verilen eğitimlerde, olası bir deprem anında vatandaşların ne yapmaları, nasıl davranmaları gerektiği anlatılırken Marmara Depremine evlerinde yakalanan Hendekliler büyük felaketi bu kez de Hendek Belediyesi otoparkında konuşlandırılan simülasyon TIR’ında yaşadı. Afet ve Acil Durum (AFAD) simülasyon TIR’ında, vatandaşlara uygulamalı olarak deprem, sel ve yangın eğitimleri vermeye devam ediyor.

Yorumlar (0)