banner2

banner1

banner22

Defnedildiler

Hendek İlçesi Başpınar Mahallesi’nde bir işyerinde yaşanan silahlı çatışmada hayatını kaybeden Enes Güney ve Fatih Sunman son yolculuğuna uğurlandı.

Hendek 09.12.2020, 12:36 Editör: Aysima Kortak
banner48

Hendek’te alacak verecek meselesi yüzünden çıktığı ileri sürülen tartışmanın büyümesiyle silahlar ateşlenmişti. Çıkan silahlı çatışmada işyeri Sahibi Enes Güney ile birlikte işyerine gelen Fatih Sunman, Sakarya eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamışlardı.

ENES İÇİN GÖZYAŞI SEL OLDU

Enes Güney'in cenazesi yaşadığı Mahmutbey Mahallesi'ne getirildi. Evin önünde helallik alınmasının ardından cenaze namazı büyük bir kalabalık tarafından kılındı. Güney, baba ocağında gözyaşları arasında toprağa verildi. Enes Güney'in yeni evli olduğu ve 11 aylık bir çocuğu olduğu eşinin de ikinci bebeklerine hamile olduğu öğrenildi.

FATİH'E SON VEDA

Fatih Sunman'ın cenazesi de aileleri tarafından alınarak baba köyü olan Güney Mahallesi'ne getirildi. Cinayet kurbanı olan genç, burada evin önünde kılınan cenaze namazı sonrası gözyaşları arasında toprağa verildi.

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Olaya karışan diğer şahıslarla ilgili soruşturma Sakarya Polisi tarafından yürütülüyor. Yaralı şüphelilerin ifadesi alınıyor.


Yorumlar (0)