banner2

banner1

banner22

D-100’de korkutan kaza!

Hendek’te kamyonet ve otomobilin çarpıştığı kaza ucuz atlatıldı. Kazanın şiddeti ile savrulan kamyonet bariyerlere çarparak yan yatarak durabilirken kaza esnasında kamyonette bulunan C.Ş., E.Ş. ve A.Ç. kazadan yara almadan kurtuldu.

Hendek 30.03.2021, 22:09 Editör: Ebru Bulut
banner48

BARİYERLERE ÇARPARAK YAN YATTI

Edinilen bilgilere göre, Hendek D-100 Karayolu Gaffar Okkan Bulvarı ışıklı kavşağında meydana gelen kazada, Düzce istikameti üzerinde ilerlemekte olan 54 UC *** plakalı O.Ç. idaresindeki eşya yüklü kamyonet Hendek Gaffar Okkan Bulvarı ışıklı kavşağından D-100 karayoluna çıkmak isteyen 54 ABM *** plakalı C.K. idaresindeki otomobil ile çarpıştı.

KAZADAN YARA ALMADAN KURTULDULAR

Kazanın şiddeti ile savrulan kamyonet bariyerlere çarparak yan yatarak durabilirken kaza esnasında kamyonette bulunan C.Ş., E.Ş. ve A.Ç. kazadan yara almadan kurtuldu.

VATANDAŞLARIN YARDIMIYLA ÇIKARTILDILAR

Yapılan ihbarlar ile olay yerine İtfaiye ve Polis ekipleri sevk edilirken, yan yatan araçta bulunan şahıslar çevreden gelen Vatandaşların yardımı ile araçtan çıkartıldı. Kaza nedeniyle kapanan D-100 karayolunun trafik akışı emniyet ekiplerinin kontrolü ile yan yoldan gerçekleştirilirken, hasarlı araçların kaldırılması ile birlikte trafik akışı normale döndü. Kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.

Yorumlar (0)