banner2

banner1

banner22

Coşkulu kutlama

Karate spor dalında ikinci kez Avrupa şampiyonu olan ve Hendek’te coşkuyla karşılanan Hendek Karate Spor Kulübü sporcusu Ömer Faruk Ateş’e başarısından dolayı ödül töreni düzenlendi.

Hendek 15.02.2020, 09:41 Editör: Ebru Bulut
Coşkulu kutlama
banner48

ÖDÜL TÖRENİ

Karate spor dalında ikinci kez Avrupa şampiyonu olan Hendek Karate Spor Kulübü sporcusu Ömer Faruk Ateş ilçemizde görkemli bir törenle karşılandı. Ateş’e başarısından dolayı Hendek Belediyesi tarafından Hendek Atatürk Parkında sosyal işler müdürlüğü binasında ödül töreni düzenlendi.

GURURUMUZ OLDU

53 ülkeden 1155 sporcunun mücadele ettiği Avrupa Karate Şampiyonasında finalde Yunan’lı rakibini yenerek altın madalyanın sahibi olan Ateş ülkemize ve ilçemize büyük gurur yaşattı. Türk Karate Milli Takımı şampiyonada 6 altın, 3 gümüş ve 6 bronz madalya kazanarak şampiyonada takım halinde birincilik elde etti.

BABAOĞLU KUTLADI

Kutlama programında konuşma yapan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Başta teknik heyetimiz olmak üzere Hendek Karate Spor Kulübü sporcumuzu şampiyonada gösterdiği büyük başarıdan dolayı bir kez daha tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi. Babaoğlu, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da sporcularımız tüm desteğimiz devem edecek müjdesi verdi.


Yorumlar (0)