banner2

banner1

banner22

Beş gün sonra...

Balık tutmak için Mudurnu çayı kenarına gelen ve çaya düşüp kaybolan Selami Torunoğlu’nun cansız bedeni 5'nci günde bulundu.

Hendek 18.05.2018, 13:43
Beş gün sonra...
banner48

Hendek’te 5 gün önce arkadaşları ile beraber balık tutmak için Sakarya Nehri ve Mudurnu Çayının kesiştiği noktaya gitmişti. Selami Torunoğlu Hendek Soğuksu Mahallesi mevkiinde nehre düşmüş ve olay yerinde arama kurtarma ekipleri çalışma başlatmıştı.

5 gün süren arama kurtarma çalışmaları neticesinde Soğuksu Mahallesi Kum ocağı mevkiinde Selami Torunoğlu’nun cansız bedenine ulaşıldı. Mudurnu Çayı ile Sakarya Nehrinin birleştiği yerde balık tutarken nehre düşen ikinci kişide Ankara'dan gelerek aramalara katılan Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin üstün gayretleri sonucu  bugün saat 14.00 bulundu. Aramalarını Soğuksu kumocagı civarında sürdüren JAK timleri arama faaliyetleri esnasında kulladıkları botun dalga yaratmasıyla suda batık durumda olan 1984 Doğumlu Selami Torunoğlu'na ait ceset JAK timleri tarafından tespit edilmiş ve sudan cıkartılmıştır. Bulunan ceset Ağabeyi tarafından teşhis edilerek otopsi için Hendek Devlet Hastanesine sevk edilmiştir.

Sakarya Nehri'nden oğlunun cansız bedeninin çıkmasını bekleyen acılı anne sinir krizleri geçirdi. Acılı anneyi yakınları sakinleştirmeye çalıştı...

Yorumlar (0)