banner2

banner1

banner22

Berna Pulat'tan acı haber

Almanya'da yaşayan Hendekli Berna Pulat, geçen hafta yaşadığı Almanya'nın Nürnberg kentinde evinde ölü bulundu. Öte yandan Pulat'ın bir yaş büyük ağabeyi de Alanya'da trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

Hendek 28.05.2021, 16:31 Editör: Ebru Bulut
Berna Pulat'tan acı haber
banner48

EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Almanya'nın Nürnberg kentinde yaşayan Berna Pulat'tan (50) iki gün boyunca haber alınamadı. Yakınlarının ihbarı sonrasında geçen cuma günü Pulat'ın evine giren Alman polisi, kadını hayatını kaybetmiş olarak buldu. Berna Pulat'ın cenazesi Almanya'daki otopsi işlemlerinin ardından ancak bir hafta sonra Türkiye'ye getirilebildi. 50 yaşındaki Pulat, bugün sabah saatlerinde Hendek Soğuksu Mahallesinde kılınan cenaze namazı sonrasında toprağa verildi. Berna Pulat'ın vefatı Hendek'teki yakınlarını ve Almanya'daki gurbetçileri yasa boğdu.

KARDEŞLERİN ACI KADERİ

Gurbette hayatını kaybeden Berna Pulat'ın kesin ölüm sebebi öğrenilemezken, kendisinden 1 yaş büyük ağabeyinin de yaklaşık 2 ay önce acı bir trafik kazasına kurban gittiği ortaya çıktı. Hendek'te yaşayan ve bir süredir işsiz olan Sina Pulat (51), turizm sezonunun yaklaşmasıyla iş bulabilmek umuduyla Antalya'ya gitmiş ve taş yüklü kamyonete arkadan çarpıp can vermişti.

banner84
Yorumlar (2)
Aile Yakınları 7 ay önce
Bu haberleri rica ediyoruz kaldırın. Doğruluğunu araştırmadan yayınladığınız bu haberler üst üste acı yasayan biz ailesine daha cok zarar vermektedir.
1) 2 ay önce vefat eden babamız sakaryada iş bulamadığı için değil iyi derecede yabancı dil bildiği için turizm ile ilgileniyordu ve orada çalışıyordu.
2) Halamız sebebi belirlenemeyen şekilde değil kalp krizi sonucu vefat etti. Otopsi yapılmasına bile gerek kalmadan doktor raporu ile bu durum belgelendi. Haberleri ilgi çekici hale getirmek için bu yaptığınız acımıza acı ekliyor. Derhal yorumların kaldırılmasını rica ediyoruz. !!!
Yakınları. 7 ay önce
Dikkat cekmek icin asılsız ilaveler yapmadan haber yapın lutfen. Haberinizde dogru olan tek sey iki ay ara ile vefat etmeleri.