banner2

banner1

banner22

Başbuğ Alparslan Türkeş dualarla anılacak

MHP Hendek İlçe Teşkilatı ve Hendek Ülkü Ocakları, MHP Kurucu Başkanı ve Banisi Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş'in Hakk’a yürüyüşünün 24’üncü Yıldönümünde Ruhuna atfen program düzenleyecek.

Hendek 03.04.2021, 19:09 Editör: Ebru Bulut
Başbuğ Alparslan Türkeş dualarla anılacak
banner48

HENDEK RASİMPAŞA CAMİİNDE YAPILACAK

MHP Hendek İlçe Teşkilatı ve Hendek Ülkü Ocakları tarafından her yıl Merhum Alparslan Türkeş’in vefatının sene-i devriyesi 4 Nisan’da düzenlenen Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i şerif tilaveti bu sene Koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Rahmeti Rahmana kavuştuğu tarihte değil defnedilişinin sene-i devriyesi 8 Nisan günü Hendek Rasimpaşa Camiinde yapılacak.

TÜM HALK DAVETLİ

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Sıtkı Yaz tarafına Hendek Müftülüğünden gerekli izinler alınarak 8 Nisan 2021 Perşembe günü Akşam namazına müteakiben Sosyal mesafenin rahat uygulanabilmesi ve cemaat kapasitesi daha geniş olan Rasim Paşa Camiinde okunacak Kur’anı Kerim, Mevlid-i Şerif ve dualarla Merhum Alparslan TÜRKEŞ anılacak. Namlı ve Yaz “Seccadeni al, Maskeni tak, sosyal mesafeye uy, sevdiklerini ve sevenlerini üzme “ sloganıyla organize edilen anma programına tüm halkımız davetlidir” denildi.

CANLI YAYINLANACAK

Merhum Alparslan Türkeş’in dualarla ruhunun şad edileceği uçmağa varışının 24’üncü Sene-i devriyesi anma programı Hendek Ülkü Ocakları Facebook sayfasından https://www.facebook.com/Hendekulku canlı yayınlanacaktır.

Yorumlar (0)