banner2

banner1

banner22

96 yaşındaki adam TSK için 10 bin TL bağışladı

Hendek İlçesinde yaşayan 96 yaşındaki Fikri Borazancı, TSK Güçlendirme Vakfına 10 Bin TL bağış yaptı. Bağış sonrası vakfın İstanbul Bölge Temsilcisi emekli Tuğgeneral Ferhat Özgen, Hendek’e gelerek yaşlı adamı ziyaret ederek plaket verdi.

Hendek 12.06.2020, 10:55 Editör: Ebru Bulut
banner48

TSK GÜÇLENDİRME VAKFINA 10 BİN TL BAĞIŞ YAPTI

Hendek İlçesi Aksu Mahallesinde yaşayan 7 çocuk sahibi 96 yaşındaki Fikri Borazancı, TSK Güçlendirme Vakfına 10 bin TL bağış yaptı. Bağış sonrasında TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi emekli Tuğgeneral Ferhat Özgen, aileyle irtibata geçerek yaşlı adamı ziyaret etmek istedi. Aksu Mahallesine gelen emekli Tuğgeneral Özgen, Fikri Borazancı’yı evinde ziyaret ederek teşekkür edip plaket verdi.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Ziyaret sonrasında çok mutlu olan 96 yaşındaki Fikri Borazancı, bağış sonrası gerçekleştirilen ziyaret nedeniyle gözyaşlarına hakim olamadı. Devlete teşekkür eden Borazancı, “Devlet, asker her zaman lazım. Bu kadar bağış az bile. Bakın kalktılar benim ayağıma kadar ziyarete geldiler, çok mutluyum. Çok gururluyum” ifadelerini kullanırken Fikri Borazancı’nın en küçük oğlu Hüseyin Borazancı, “Babama gerçekleştirilen bu ziyaret bizleri oldukça mutlu etti. Gurur duyduk. Allah vatanımıza, askerimize güç versin. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve askerlerimize, bakanlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)