banner2

banner1

banner22

2 kardeş Kocaeli’ye sevk edildiler

Hendek ilçesi Yenimahalle 2052 Sokak’ta 2 yaşındaki çocuğun öldüğü ve anne ve kardeşlerinin yaralandığı yangında tedavi altına alınan 4 yaşındaki Yunus Mehmet İlişen ve 6 yaşındaki Sehernaz İlişen Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiler.

Hendek 14.02.2020, 16:44 Editör: Ebru Bulut
2 kardeş Kocaeli’ye sevk edildiler
banner48

NE OLMUŞTU?

Edinilen bilgilere göre yangın, Hendek ilçesi Yenimahalle 2052 Sokak’ta 12.45 sularında meydana geldi. Soner İlişen’e ait evde henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Hendek İtfaiye Grup Amirliği ekipleri yangına müdahale edip kontrol altına aldı. İtfaiye ekipleri eve girdiği sırada 2 yaşındaki Yakup Ayhan İlişen’in cansız bedeniyle karşılaşırken, evde bulunan 4 yaşındaki Yunus Mehmet İlişen, 6 yaşındaki Sehernaz İlişen ve anne Ayşegül İlişen’i dışarı çıkarıp sağlık ekiplerine teslim etti. Sağlık ekipleri, yoğun dumana maruz kalan anne ve çocukları ambulansla Hendek Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Sonrasında yaralılar Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildiler. Acılı baba Soner İlişen’in yangının hemen ardından eve girdiği ve çocuklarını yangından kurtarmaya çalıştığı öğrenildi. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

KOCAELİ’YE SEVK EDİLDİLER

Öte yandan Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen 4 yaşındaki Yunus Mehmet İlişen ve 6 yaşındaki Sehernaz İlişen vücutlarında oluşan ağır yanıklar dolayısıyla Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiler.

Yorumlar (0)