banner2

banner1

banner22

13 müşteriye ait borç ödendi

Hendek İlçesinde, bir hayırsever mahalle bakkalının veresiye defterinde 13 müşteriye ait 2 bin 520 TL olan borcun tamamını ödedi. Bakkal Yavuz Yazar ise örnek davranışından ötürü hayırsevere teşekkür etti.

Hendek 17.04.2021, 15:09 Editör: Ebru Bulut
banner48

ÖRNEK DAVRANIŞI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Hendek’te Dereboğazı Mahallesi, Osman Yılmaz Caddesi üzerinde bulunan bir markette dün meydana gelen olayda hayırsever bir vatandaş bakkalın veresiye defterinde bulunan bütün borcu ödedi. 13 müşteriye ait toplamda 2 bin 520 TL olan borcun tamamının hayırsever bir vatandaş tarafından ödendiğini söyleyen Bakkal Yavuz Yazar, 1 sene önce farklı bir hayırseverin bakkala gelerek veresiye defterindeki bütün borcu ödediğini belirtti. Bakkal Yazar, örnek davranışı için hayırsever vatandaşa teşekkür etti.

“BORCUN TAMAMINI KAPATTI”

Daha önce de veresiye defterindeki borçların bir hayırsever tarafından ödendiğini belirten mahalle bakkalı Yavuz Yazar, “1991 yılından bu yana Bakkal işletmekteyim. Bundan bir sene önce de hayırseverin biri veresiye defterindeki tüm borçları kapattı. Bu yılda yine bir hayırsever gelerek veresiye defterinde ki hesabı kapattı. Hayırseverimize yaptığı bu güzel davranıştan dolayı çok teşekkür ederim. Allah ona da daha bol kazançlar nasip etsin. Veresiye defterimde borcu olan 13 müşterim vardı. Borcun toplamı da 2 bin 520 TL’dir. Hayırseverimiz tamamını kapattı” dedi.

Yorumlar (0)