• Reklam
Reklam
Reklam

Hayırlı olsun dileklerini ilettiler

Mazbatasını alarak göreve başlayan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a, hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Hayırlı olsun dileklerini ilettiler

Mazbatasını alarak göreve başlayan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a, hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Hayırlı olsun dileklerini ilettiler
Editor: Yönetici
09 Nisan 2019 - 12:42
Reklam

Ziyaretler kapsamında; Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, MÜSİAD Sakarya Şubesi Gençlik Kurulu Başkanı Enes Boz ve Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı İbrahim İskender, yönetim kurulu üyeleriyle ve temsilcilerle birlikte Başkan Alemdar’a misafir oldular. Yusuf Alemdar’ı tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulunan misafirler, belediye başkanlığı görevinde Alemdar’a başarılar diledi.

BİRLİK VE BERABERLİĞİN BAŞARISI
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Alemdar, yerel seçim sonuçlarıyla ilgili değerlendirmede bulunarak; “Kazanılan başarıda öncelik tabi ki vatandaşlarımızın. Bizlere inanarak ve güvenerek belediye başkanlığı görevine tekrar bizi layık gören tüm hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum. Serdivan’daki başarı; birlik ve beraberliğimizin getirdiği başarıdır. İnşallah yeni dönemde hayata geçireceğimiz vizyon projelerimizle Serdivanımızın adını Türkiye’ye duyuracağız.” ifadelerini kullandı.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri neticesinde Serdivan’da üçüncü dönem başkanlık görevini yerine getirecek olan Alemdar’ı tebrik eden Prof. Dr. Fatih Savaşan, Alemdar’a yeni dönemde başarılar diledi.

ÖĞRENCİ KENTİ SERDİVAN
Ziyareti ve güzel temennileri için Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan’a teşekkür eden Başkan Yusuf Alemdar, Serdivan’ın öğrenci kenti olduğuna dikkat çekerek, “Sakarya Üniversitemiz eğitim kalitesinin yanı sıra öğrenci kapasitesi yönünden de Türkiye’nin önemli üniversitelerinden bir tanesi. Üniversite kenti olan Serdivan’da; önümüzdeki dönem sosyal ve kültürel alanda yeni projeler hayata geçireceğiz. Serdivan’ı planlı bir şekilde geleceğe taşırken yarınlarımız olan gençlerimize de eğitimleri noktasında destek olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

İNSANA YAPILAN YATIRIM
Kentteki öğrenci nüfusunun büyük kısmını bünyesinde barındıran Serdivan’ın, hayata geçecek olan yeni projelerle birlikte daha da büyüyeceğini ifade eden Yusuf Alemdar, yapılacak en önemli yatırımın insana ve gençlere yapılan yatırım olduğunu vurguladı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolları koptu
Kolları koptu
Başından vuruldu
Başından vuruldu