• Reklam
Reklam
Reklam

Hastane personeli iftarda buluştu

Ferizli Devlet Hastanesi yönetimi, Ramazan ayı dolayısıyla personele yönelik iftar programı düzenledi.

Hastane personeli iftarda buluştu

Ferizli Devlet Hastanesi yönetimi, Ramazan ayı dolayısıyla personele yönelik iftar programı düzenledi.

Hastane personeli iftarda buluştu
Editor: Haberlisin
23 Mayıs 2019 - 15:58
Reklam

İftar programına, Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arsalanköylü, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş, İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Özcan Öktem, Karasu İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Selim Özdin, Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dr. Metin Çoban, Ferizli Emniyet Amiri Murat Köksal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, İlçe Müftüsü Bedri Sinan Yazıcı, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Şükrü Özkan, Halk Eğitim Müdürü Erhan Kantere, hastane personelleri ile aileleri katıldı.

İftar programının ardından Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü tarafından Sağlıkta Kalite Standartları 2018 değerlendirme sonuçlarından yüksek puan alan Hastane Müdürü Muhammed Durmaz' a teşekkür belgesi taktim edildi. Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş tarafından Sağlık Bakım Hizmetleri sorumlusu Nagihan Toklu Yiğin ve Kalite Birim Sorumlusu Hatice Karip'e başarı belgeleri verildi. Kamu Hastaneleri Başkanı Op. Dr. Özcan Öktem tarafından hastaneden tayin olan, uzmanlık sınavını kazanıp ayrılacak hekimlere şimdiye kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür belgesi verildi.

Sonrasında ise Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Samet Kaymaz tarafından da görev hizmet süresini tamamlayarak emeklilik hakkını kazanan personelleri Hasan Çolak, Enver Yılmaz ve Nurten Tok'a yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür belgeleri sunuldu. Misafirlere kısa bir konuşma yapan Başhekim Uzm. Dr. Samet Kaymaz, iftar organizasyonunda kendilerine her türlü desteği veren Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü ve Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu'ya teşekkürlerini ileterek bundan sonraki süreçte hep birlikte çok daha güzel hizmetler verebilmek için var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırkpınar'da neler oluyor?
Kırkpınar'da neler oluyor?
Perşembe günü
Perşembe günü