Büyükşehirden kiralık 9 yeni minibüs hattı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Korucuk-Ofis Hattında çalıştırılacak 9 yeni tahditli M plakanın 10 yıllığına kiralanması için 14 Haziran'da ihaleye çıkıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

HABERLİSİN.COM -

Büyükşehir Belediyesi Korucuk-Ofis Hattında çalıştırılacak 9 yeni tahditli M plakanın 10 yıllığına kiralanması için ihaleye çıkıyor.

DÖNÜŞÜMLÜ GÜZERGAH

Adapazarı İlçe merkezinden dönüşümlü olarak; 1-Korucuk – Ofis Garaj, 2-Doruk/Baytur- Ofis Garaj, 3-Camili2 - Ofis Garaj hatlarında çalıştırılmak üzere UKOME kararı gereği Adapazarı İlçesi Korucuk Mahallesinde oluşturulan Minibüs hattına ilave edilecek 9 adet ticari M plakasının, ilgili hatta ait 3 güzergâhta dönüşümlü olarak 10 yıllığına işletilmesi hususunda kiraya verilmesi ihalesi açık teklif usulü ile yapılacak

MUHAMMEN BEDEL

14 Haziran günü günü saat 15.00'te yapılacak ihalede bir aracın muhammen bedeli 628 bin+KDV olarak belirlendi. İhaleye katılmak isteyenler bir araçlık geçici teminat olan 18 bin 840 lirayı yatırmak zorunda.

KATILIM ŞARTLARI

İhaleye katılmak isteyen kişiler 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre hazırladıkları aşağıda belirtilen evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlayarak 14/06/2022 saat 12.30’a kadar Büyükşehir Belediyesi Gelirler Şube Müdürlüğüne teslim edecekler.

-İkametgâh Belgesi, ( Sakarya il sınırları içerisinde ikamet edildiğine ve tebligat adresine ilişkin) (Eğer tebligatın başka bir adrese yapılması isteniyorsa ayrı bir dilekçe ile bildirilmesi gerekmektedir.)
-Nüfus cüzdanı sureti,(T.C. vatandaşı olduğuna dair)
-Geçici teminatı ödediğine dair makbuz,
-Asgari (B) sınıfı Sürücü Belgesinin fotokopisi,
-Adli sicil kaydı ( Resmi Kuruma verilmek üzere alınmalıdır. Türk Ceza Kanunun 103,104,109,188,190,191 ve 227. maddeleri ile 5326 sayılı Kabahatler Kanunun -35. Maddesindeki suçlardan affa uğramış olsa bile hüküm giymediğine dair)
-Şoförlük mesleğinden başka geçim kaynağı olmadığına dair taahhütname,
-İsteklinin aracı yoksa sözleşme tarihinden itibaren 1 ay içinde araç alacağına dair noter tasdikli taahhütname,
-İstekliler adına vekâleten iştirak edilmesi halinde noter tasdikli vekâletname,
-İhale Şartnamesini aldığına dair makbuz, her sayfası imzalanmış idari şartname.

25 May 2022 - 10:56 - GündemYorum yazarak Haberlisin Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberlisin hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Haberlisin editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haberlisin değil haberi geçen ajanstır.