banner2

banner1

banner22

Ziyaret olmayınca…

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği şubeler arası üye tanışma toplantılarına başladı. ASKON Sakarya Şubesi Bursa ve İzmir’deki üyelerle telekonferans ile tanışıp sohbet etti.

GÜNDEM 06.06.2020, 17:09 Editör: Ebru Bulut
Ziyaret olmayınca…
banner48

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Sakarya Şubesi şubeler arası diyalog, güçlü işbirliği için diğer kentlerde ki şubelerle iletişimi güçlendiriyor. Pandemi nedeniyle yüz yüze görüşmeler aksayınca teknoloji devreye alındı. ASKON Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz; “üyeler arası işbirliğinin güçlü olması üretim ve ihracat açısından son derece önemli” derken üyeler yapılan organizasyondan son derece memnun.

İŞBİRLİĞİ VURGUSU

Teknolojinin uzağı yakın ettiğinin en net anlaşıldığı dönem pandemi süreci oldu. Birçok sivil toplum kuruluşu üye bilgilendirmelerini, yönetim kurulu toplantılarını telekonferans yöntemiyle hayata geçirdi. ASKON Sakarya Şubesi diğer kentlerde ki şubelerle irtibatı teknoloji sayesinde etkin hale getirdi. Bursa ve İzmir illerindeki ASKON üyeleriyle tanışma toplantısı beğenildi. ASKON Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz; “Ülke genelinde ki üyelerin birbirleriyle tanış olması ticaretin gelişmesinde büyük önem arz ediyor. Birbirimizin eksiklerini tamamlayıp, başka alanlarda işbirliği yapmamıza olanak sağlıyor. Bursa ve İzmir illerindeki ASKON üyeleriyle bugün gerçekleştirdiğimiz tanışma organizasyonu yarınlarda yeni yatırımlara yol açacak.” dedi.

ÜYELER DURUMDAN MEMNUN

ASKON Sakarya Şubesi tarafından organize edilen tanışma toplantıları sayesinde yeni iş insanlarıyla tanışmaktan mutlu olan üyeler; “Hedefimiz işimizi geliştirmek için yeni insanlarla tanışmamız gerekiyor. Fuarlar, toplantılar bu dönemde yapılamadığından teknoloji ile diğer kentlerle görüşmemize olanak sağlandı. Ziyaret planladığımız ancak gerçekleştiremediğimiz ASKON üyeleriyle görüştük. Bir sonraki adımda herkes kendi sektörüyle ilgili doğrudan ziyaretler yapabilir. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dediler.

Yorumlar (0)