banner2

banner1

banner22

Yüz yüze eğitim yarın başlıyor

Şehir genelinde yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle köy okulları ve anaokullarında yüz yüze eğitime bir haftalık gecikmeyle 22 Şubat Pazartesi günü başlanacak.

GÜNDEM 21.02.2021, 11:34 Editör: Ebru Bulut
Yüz yüze eğitim yarın başlıyor
banner48

YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR

Sakarya genelinde köy okulları, bağımsız anaokulları ve özel eğitim anaokullarında öğrenim gören 14 bin 211 öğrenci okullarına kavuşacak. 15 Şubat'ta planlanan yüz yüze eğitime olumsuz kış şartları nedeniyle 22 Şubat pazartesi günü köy okulları ve anaokullarında başlayacaklarını belirten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 1 Mart'tan itibaren ise tüm resmî ve özel ilkokullarda, bu ilkokulların bünyesindeki ana sınıflarında, özel eğitim sınıflarında, sınav dönemindeki 8 ve 12’nci sınıflarımızda haftada iki gün yüz yüze eğitime geçileceğini ifade etti.

1 MART’TAN İTİBAREN DİĞER OKULLAR

Durmuş, Bakanlığın hafta içinde aldığı karar doğrultusunda 1 Mart'tan itibaren mesleki ve teknik Anadolu liseleri, çok programlı Anadolu liseleri, güzel sanatlar liseleri ve spor liseleri derslerine ait uygulama kazanımlarının yüz yüze eğitimlerine tüm sınıf seviyelerinde de başlanacağını aktardı.

Yorumlar (0)