banner2

banner1

banner22

Yürekleri sızlatan görüntü!

Adapazarı ilçesinde vatandaşlar tarafından çekilen görüntüler yürekleri sızlattı. İş bulup çalışamayan Ü.A çöpten yemek toplayan Ü.A’nın durumunu gören vatandaşlar ve zabıta ekiplerince yardım yapıldı.

GÜNDEM 11.02.2021, 17:48 Editör: Ebru Bulut
banner48

GÖRÜNTÜLER YÜREKLERİ SIZLATTI

Hendek’te yaşayan ve çocuklarının hastanede yattığı öğrenilen Ü.A., yemek bulabilmek için Sigorta kavşağındaki bir çöp konteynerında yemek aradı. Durumu fark eden vatandaş ve esnaflar Ü.A’ya para vererek durumu hemen zabıta ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine bölgeye gelen zabıta ekipleri, Ü.A’ya gerekli gıda ve para yardımı yaparak evine gönderdi.

KAMERAYA YANSIDI

Öte yandan Ü.A’nın yürek sızlatan görüntüleri vatandaşların amatör kamerasına anbean yansıdı. Yansıyan görüntülerde Ü.A’nın çöp konteynerının önünde önce dua ettiği,  ardından yemek araması görülüyor. Görüntülerde vatandaşların durumu fark edip, Ü.A’ya yardım ettiği ve ardından zabıta ekiplerinin geldiği yer alıyor.

BÜYÜKŞEHİR DEVREYE GİRDİ

Zabıta ekiplerinin Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne bildirmesi ardından Ü.A’ya yardım için gerekli işlemlerin başlatıldığı öğrenildi.

Yorumlar (0)