banner2

banner1

banner22

Yüce ve Tever'den inceleme

Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı hizmetleri Başkan Yüce ile birlikte gezen AK Parti İl Başkanı Tever, “Şehrimizin kültürel ve tarımsal kalkınmasına destek sağlayan bu güzel projeler için Başkanımızı tebrik ediyorum” dedi

GÜNDEM 01.04.2021, 21:42 Editör: Serenay Yaşar
Yüce ve Tever'den inceleme
banner48

AK Parti  İl Başkanı Yunus Tever, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yle birlikte hizmetleri gezdi. Büyükşehir tarafından hayata geçirilen Sosyal Sevgi Mağazası ve Sosyal Market'i dolaşan başkanlar daha sonra Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezini ziyaret ederek kabak motifleri ve kenevirleri inceledi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Ziyaretleri sosyal medya hesabından duyuran İl Başkanı Tever,  “Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce'yi ziyaret ederek, sosyal belediyecilik alanında yaptığı faaliyetleri konuştuk. Sosyal Sevgi Mağazası’nda incelemelerde bulunduk. Sosyal Market Projesi ile birlikte tüm ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşmayı hedefliyoruz.Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezini ziyaret ederek SAMEK hocalarımızın ellerinde şekillenen kabak motifleri ve kenevir ürünlerini inceledik. Şehrimizin kültürel ve tarımsal kalkınmasına destek sağlayan bu güzel projeler için Başkanımızı tebrik ediyorum. Durmak yok, yola devam!” dedi.

Yorumlar (0)