banner2

banner1

banner22

Yönetimin kararı

Yaklaşık 10 yıldır Türk Kamu Sen İl Temsilcisi olan Rahim Varol, görevden alındı yerine Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Mehmet Düzlü atandı.

GÜNDEM 22.05.2018, 13:31
Yönetimin kararı
banner48

Kamu Sen Genel Merkezinin kararıyla il temsilciliği görevi Rahim Varol’dan alınarak Türk Eğitim Şube Başkanı Mehmet Düzlü'ye verildi.  Yapılan görev değişikliğinin ardından durumu sosyal medyadan duyuran Rahim Varol, Düzlü'ye başarılar diledi.

İşte Varol’un sosyal medyadan yaptığı paylaşım

Sendikacılık hakkı tutup kaldırmak adaletli paylaşıma destek olmaktır. Birilerinin gönlü olsun diye dümen suyuna girmek en başta emeğe ve memura hakarettir. Memurun güvendiği dağlara kar yağdırmak hiç değildir. Küçük olsun benim olsun ben ne dersem o olur diyenler bulundukları kuruluşların mezarlıkları ile dolu kimsenin emeği kimsenin üzerinde değildir. Ne günah ile gelirsen gel affederim ama kul hakkı ile gelme diyen Cenab ı Allah’ın huzuruna çıkınca ne cevap vereceksin. Bana şu ya da bu işi şu işi zorlamı yaptırdı. Diyeceksin inanç itikat Müslümanlık insanlık adalet kime göre. Özel hayat kişiyi ilgilendirir ancak toplum hayatı kurumun başındakini ilgilendirir.

Bu güne kadar her işimi en iyi şekilde yapmak için mücadele ettim. Hiç yılmadım, koltuğumda oturduğum sürece mücadelem devam edecek. Hemde hiç yılmadan. Kimse zannetmesin ki kurtuluş var her alanda mücadelem olacak. Boş durmak yok yanlışlara susmak yok. Hizmet hizmet...Hizmet etmeyene, unutana, çıkarcıya, işinin gereğini yapmayana zulüm zulüm zulüm...

Değerli arkadaşlar Türk Büro Sen Sakarya Şube Başkanlığı yanı sıra 10 yıldan bu yana Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği görevini de yürütüyordum. Türkiye Kamu Sen genel merkezinin yönetim kurulu kararı ile Sakarya İl Temsilciliği görevi Türk Eğitim Sen Şube Başkanımız sayın Mehmet Düzlü’ye verilmiştir. Sayın Düzlü’ye bu görevinde başarılar dilerim.

Yorumlar (0)