banner2

banner1

banner22

Yoğun ilgi

Adapazarı Şehit Ahmet Akyol İlkokulu’nda 70’li yılların en gözde oyuncaklarından olan bilyeli (tahta) araba yarışları düzenlendi.

GÜNDEM 10.05.2018, 09:10
Yoğun ilgi
banner48

Öğrencilerin ve velilerin yoğun ilgi gösterdiği yarışma ile çocuklar çocukluklarını yaşadı, veliler ise çocukluk günlerine döndüler.

UNUTULMAYA YÜZ TUTMUŞ OYUNLAR

Okul Müdürü Tekin Ateş, amaçlarının geleneksel çocuk oyunlarını canlandırmak ve şimdiki nesillere geçmişin güzel oyunlarını hatırlatarak, bu güzellikleri gelecek kuşaklara taşımak olduğunu belirtti.

Okul bahçesinin bir şölen havasında süslendiği etkinliklerde bilyeli (tahta) araba yarışları 2 kategoride yapıldı. 1. kategoride öğrenciler, 2.kategoride ise anneler, babalar ve öğretmenler yarıştı.

ÇOCUKLAR UNUTULMAZ ANLAR YAŞADILAR

70’li yıllarda çocukların en gözde oyuncaklarından biri olan bilyeli arabaların günümüz çocuklarına da kazandırılmaya çalışıldığı şenlikte herkes gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

Yarışa katılan araçlar arasında dereceye girenlere ve en güzel tasarıma sahip arabalara kupa ve madalya ödülleri verildi.

Yarışmaların ardından oyun parkında şenliklere geçilerek,  animasyon sahne gösterileri ve çeşitli etkinliklerle öğrencilere unutulmaz anlar yaşatıldı. Okul Müdürü Tekin Ateş, emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Yorumlar (0)