banner2

banner1

banner22

Yoğun dönem başlamadan…

AGDAŞ, doğal gaz abonesi olmak isteyen vatandaşların yoğun dönem başlamadan abone olmaları tavsiyesinde bulundu.

GÜNDEM 28.07.2020, 17:53 Editör: Ebru Bulut
Yoğun dönem başlamadan…
banner48

AGDAŞ, doğal gaz abonelik işlemlerinde her yıl ağustos ayının ortasından kasım ayına kadar yoğunluk yaşandığını, doğal gaz abonesi olmak isteyen vatandaşların bu tarihten önce abonelik işlemlerini yaptırmaları tavsiyesinde bulundu. Yoğun olmayan dönemde doğal gaz ilk ve tekrar açım randevularının başvuru tarihinden bir ya da iki iş günü sonraya verildiği, talebin yoğun olduğu eylül, ekim ve kasım aylarında ise bu sürenin uzayabileceği aktarıldı.

ABONELİKLER ONLİNE YAPILIYOR

Yapılan açıklamada, abonelik işlemlerinin AGDAŞ web sitesi üzerinden kolaylıkla yapılabildiği, doğal gaz abonesi olmak isteyenlerin online işlemler sayfasından 5 dakika içinde abone olabilecekleri aktarıldı. Ayrıca online işlemler sayfasından abonelikler dışında fatura görüntüleme, abonelik iptali, cihaz kontrol randevusu işlemelerinin de yapılabildiği belirtildi.

İÇ TESİSAT İŞLEMLERİNİ YETKİLİ FİRMALARA YAPTIRIN

Can ve mal güvenliği açısından tüm doğal gaz tesisat işlemlerinin AGDAŞ web sitesinde yer alan yetkili iç tesisat firmaları tarafından yapılması gerektiği uyarısında bulundu. Ayrıca iç tesisatta yapılacak tüm değişiklikleri AGDAŞ’a bildirilmesinin yasal bir zorunluluk olduğu hatırlatıldı.

Yorumlar (0)