banner2

banner1

banner22

Yılsonu gecesi ve geleneksel iftar

Adadans Gençlik Spor Kulübü, çalışmalarına katkı sağlayanlara teşekkür etmek amacıyla düzenlediği yıl sonu gecesinin ardından geleneksel iftar programını gerçekleştirdi.

GÜNDEM 24.05.2018, 13:24
Yılsonu gecesi ve geleneksel iftar
banner48

Adadans GSK Başkanı Serdar Sönmez, Sakaryalıların ilgisi ve desteğiyle dört yıl gibi kısa bir sürede halk oyunlarında ve dans eğitiminde marka bir dernek olduklarını belirterek, bu başarıda emeği geçen herkese kulüp oyuncuları ve eğitmenleri adına çok teşekkür etti.

Ramazan ayı öncesinde düzenlenen yılsonu gecesinde; Adadans’ın faaliyetlerine katkısı nedeniyle İl Milli Eğitim Basın Sorumlusu Yalçın Akaltın’a, Yenikent HEM Müdürvekili Mahmut Karataş’a, Tansu Çiller MTAL Müdürü Mithat Şahin’e teşekkür plaketi verildi.

Adadans yöneticileri, Serdivan’daki bir tesiste düzenledikleri geleneksel iftar programında, derneğe kuruluşundan itibaren desteğini esirgemeyen Emekli Eğitimci Fevzi Gökcan’a teşekkür plaketi verdiler.

İftar programına aileleri ile birlikte katılım gösteren Adadans ekip üyelerine de gösterdikleri başarılardan dolayı dernek yönetimi tarafından ‘Teşekkür Belgesi’ verildi.

Yorumlar (0)