banner2

banner1

banner22

Yenilenen yüzüyle hizmette

Sakarya’nın marketi Essen toptan ve perakendeyi Altınova Şubesi’nde tek çatı altında topladı. Essen toptan bugün yapılan törenle müşterilerine hizmet vermeye başladı.

GÜNDEM 16.06.2020, 17:17 Editör: Ebru Bulut
Yenilenen yüzüyle hizmette
banner48

YENİ ŞUBESİNİ TÖRENLE HİZMETE AÇTI

Kaliteli ürüne en iyi fiyat politikasıyla hizmet veren Essen AVM yeni şubesini törenle hizmete açtı. Altınova Şubesi yapılan düzenleme ile şehrin en büyük marketi olurken toptan ve perakendeyi tek çatıda buluşturdu. Essen Altınova yapılan düzenlemeyle 5 bin 500 metrekarelik kapalı alana ulaştı.

TOPTAN SATIŞ HİZMETİ DE SUNACAK

Mahmut, Abdurrahman ve Ahmet Esen kardeşlerin sahibi olduğu Essen Marketler Zincirinin Altınova Şubesi yenilenen yüzüyle geniş katılımla yeniden hizmete sunuldu. ESSEN AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Esen’in ev sahipliğinde, İş adamı Muzaffer Güneş başta olmak üzere çok sayıda iş adamı ve davetlinin katılımıyla açılan Essen Altınova Şubesi, sadece perakende değil toptan satış hizmeti de sunacak.

HİZMETİN EN İYİSİ

Essen AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Esen; “Kaliteli ürünleri vatandaşa daha ucuza sunmaya devam ediyoruz. Altınova şubemizin açılışına katılarak bizleri onurlandıran, yalnız bırakmayan, alışverişlerinde Essen Market’i tercih eden tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz. En kaliteli ürünleri, en uygun fiyatla satışa sunarak Sakaryalılar’a hizmetin en iyisini vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar (0)