banner2

banner1

banner22

Yeni yaşam alanına bayılacaksınız

Sakarya’nın tanınmış yapı firmalarından biri olan Daim Yapı, Always Life yaşam alanı ve Çeroğlu Sitesi ile 2 dev projeye imza atıyor. Merkeze yürüme mesafesine yakın olarak Yeni Stat bölgesinde yapılacak olan proje birbirinden konforlu ve yenilikçi özelliğiyle vatandaşların beğenisine sunulacak.

GÜNDEM 21.10.2021, 17:23 Editör: Ebru Bulut
Yeni yaşam alanına bayılacaksınız
banner48

Sakarya’nın tanınmış yapı firmalarından biri olan Daim Yapı, dün kuruluşlarının 10’uncu yıldönümünü özel kutlama programı ve 2 yeni dev projenin de lansmanını yaptı. Söz konusu proje merkeze yürüme mesafesine yakın olarak Yeni Stat bölgesinde yapılacak. Yeni Stat Bölgesi’nde yer alan proje Çeroğlu Sitesi, 4 ayrı blokta yer alan toplam 60 adet 3+1 dairelerden oluşuyor. Şehrin merkezine kolay ulaşım imkanları sunan, çevresinde eğitim yapıları ve rekreasyon alanlarının bulunduğu sitenin bodrum katında yer alan kapalı otoparka 2 adet giriş çıkış bulunarak, otoparktan katlara asansör ile kolay ulaşım imkanı sağlanıyor. Toplam 5432 m2 Alan içerisinde 2400 m2 tabana sahip olan projede yaklaşık 3000 m2 yeşil alan, yürüyüş yolları ve sosyal alanlar bulunuyor. Daireler 105 m2 net kullanım alanına sahip olmakla beraber geniş balkonları ile de vatandaşların ihtiyacı olan konforlu bir yaşamı mümkün kılan bir projeye sahip.

ALWAYS LIFE PROJESİ

Always Lıfe Projesi ise; 3300 m2 taban alanı ve 3300 m2 peyzaj ve sosyal alana sahip açık yüzme havuzu, çocuk parkı, spor alanları ve yürüyüş yollarıyla tasarlandı. Toplam 65 daire ve 7 dükkandan oluşan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri mevcut olmakla birlikte 8 adet bloğun bir araya gelerek oluşturduğu site alanına yaya giriş ve çıkışı 7/24 güvenlikli tek bir noktadan, yer altı otoparkı için ayrı bir noktadan otomatik kapı ile giriş çıkış sağlanabiliyor. Her bloğun kendine ait birer girişi bulunurken, katlar arası ulaşım asansör ile sağlanabiliyor. 10 adet daire tipi seçeneği bulunan projenin bodrum katında yer altı otoparkı ve daire birimlerine ait yaklaşık 15-20 m2 kiler alanları mevcut. Dairelerin tamamı yerden ısıtma, kombi, klima gibi iklimlendirme ürünlerine sahip daire planları içerisinde portmanto alanları mevcut. Modern çizgiler ve renklerin bir araya getirilerek tasarlandığı geniş mutfaklar 1. Sınıf seramiklerden oluşan zemin ve tezgah arasına sahip olmakla beraber çimstone tezgâh, granit evye, davlumbaz ve set üstü ocak ile birlikte sizlere çok daha rahat bir kullanım sunuyor. Geniş ve ferah iç kullanım alanı ile Salonların tavanlarında gizli ışık aydınlatmalar, duvarda kullanılan ithal duvar kâğıdı ve zeminlerde bulunan üst segment laminantlar ile vatandaşlara görsel anlamda daha sıcak bir alan oluşturuyor. Katlanır cama sahip balkonlar mutfak ve salondan geçiş yapabiliyor. Banyo ve balkona sahip ebeveyn yatak odaları tavanlarında gizli ışık aydınlatmaların bulunduğu ve yatak başı duvarında kullanılan ithal duvar kağıdı ile estetik kazandırılan mekanlar vatandaşlara özel giyinme odası seçeneği de sunuluyor.

banner84
Yorumlar (1)
komik 2 ay önce
105 m2 de geniş balkon varmış ev kümes o zaman.