banner2

banner1

banner22

'Yeni Türkiye'nin temelini atıyoruz'

AK Parti milletvekili aday adayı Mustafa Ak, haberlisin.com’u ziyaret ederek, adaylık ve seçim sürecini değerlendirdi.

GÜNDEM 10.05.2018, 11:56
'Yeni Türkiye'nin temelini atıyoruz'
banner48

Uzun yıllar AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı yapan Mustafa Ak, görevinden istifa ederek partisinden milletvekili aday adayı olmuştu. Teşkilat yapısını çok iyi bilen, bilgi ve birikimlerini Yeni Türkiye kadroların da görev alarak kullanmak isteyen Mustafa Ak, “Cumhurbaşkanımız, Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yeni, daha güçlü bir Türkiye için yola çıktık” dedi.

AK Parti olarak seçimlere her zaman hazır olduklarını belirten Ak, “Bizde bir seçim biter, ertesi gün yeni bir seçim hazırlığı başlar. Teşkilatlarımız daima sahadadır. İlçe kadın kollarımız, gençlik kollarımız, ilçe yönetimlerimizin haftalık olağan toplantıları aralıksız devam eder, sandık kurullarımız daima göreve hazır bekler, seçim zamanı geldiğinde sadece güncellenir, eksikler ivedilikle tamamlanır, eğitimler verilir. Ak Parti’nin başarısı diğer partilerin hiçbirinde olmayan bu düzenli ve istikrarlı çalışmadır” şeklinde konuştu.

24 Haziran seçimlerinin önemini ve Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatan Ak, “24 Haziran Türkiye’nin yeni yönetim sisteminin ilk temel taşını oluşturacak. Bu temelin çok sağlam atılması gerek. O nedenle bu seçim Türkiye için bir milat” dedi.

 

Yorumlar (0)