banner2

banner1

banner22

Yeni tedbirler konuşuldu

Basın Kulübü her hafta Salı akşamı olduğu gibi bu akşam da 22’nci bölümüyle izleyenlerin karşısındaydı. Basın Kulübü’nde açıklanan yeni tedbirler ve sürekli ertelenen Sakaryaspor kongresi konuşuldu.

GÜNDEM 13.04.2021, 20:34 Editör: Aysima Kortak
banner48

Şehrin gündeminin değerlendirildiği Basın Kulübü, her Salı akşamı olduğu gibi bu akşam izleyenlerinin karşısındaydı. Moderatör Oktay Sarı yönetiminde yayınlanacak 'Basın Kulübü'nün konukları T54.com.tr Genel Yayın Müdürü Sezai Matur, DHA Temsilcisi ve Ajans Güven Sahibi Güven Hasbaş ve sakaryadantaraf.com'un imtiyaz sahibi Raif Ugan gündemi değerlendirdi.

YENİ TEDBİRLER DEĞERLENDİRİLDİ

Basın Kulübü'nde bu akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yeni tedbirlere değinildi. Kısmi kapanmanın neleri getirdiği merak konusu olurken tamamen kapanacak olan iş yerleri hangileri olduğu da konuşuldu. Salgında Sakarya'da korona tablosu ne durumda olduğuna da değinilen programda Aşı sırası gelenlerin yüzde 25'nin aşı yaptırmaması ne anlama geldiği ve neden aşı yaptırmadıklarına da değinildi. Katıldığı bir televizyon programında hedef olan ve sağlıkçıların pandemi süresince sadece görevlerini yaptığını söyleyen SESOB Başkanı Hasan Alişan ne yapmaya çalıştığı da Basın Kulübü'nün gündemindeydi. Üçüncüye ertelenen Sakaryaspor kongresinde ne olacağı ve yeniden belirlenecek olan tarihteki kongrede yeni adayların çıkıp çıkmayacağı da merak konusu oldu.

Yorumlar (0)