banner2

banner1

banner22

Yeni Dünya'dan ilk ziyaret Vali'ye

Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkanı Şahin Karaaslan ve yönetim kurulu üyeleri ilk resmi ziyaretini Vali Çetin Oktay Kaldırım’a yaptı.

GÜNDEM 25.08.2021, 19:01 Editör: Aysima Kortak
Yeni Dünya'dan ilk ziyaret Vali'ye
banner48

Vali Kaldırım’a vakıf çalışmaları hakkında detaylı bilgi veren Başkan Karaaslan; önümüzde ki günlerde hayata geçirecekleri projelerinden bahsetti. Vali Kaldırım; dernek çalışmalarını ve projelerini memnuniyetle takip ettiğini ve ortaya güzel işler çıktığını ifade etti.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Vakıf Başkanı Şahin Karaaslan ise ziyarette yaptığı açıklamada, “İlk günden beri aynı azim ve istekle Yeni Dünya Vakfı çatısı altında iyi işler çıkarmak için uğraşıyoruz. Vali bey’e yakında hayata geçireceğimiz Kitap Kafe Projesi ile açmak istediğimiz Öğrenci yurtları hakkında bilgi verdik. 5 yıldızlı otel konseptinde tasarlayacağımız yurtlarımızda öğrencilere ayrıca burs yardımı yapılacağını da belirttik. Ayrıca bu yurtlarımızda öğrencilerin sosyal olarak da hayata katılmalarını sağlamak amacıyla kamp, gezi ve organizasyon planları var. Kendileri de Türkiye’de ki öğrenci yurtlarının durumu hakkında görüşlerini ifade ederek bizlere önemli öneriler verdi. ” dedi. Görüşme sonrası Başkan Şahin Karaaslan tarafından Vali Çetin Oktay Kaldırım’a plaket takdim edildi.

Yorumlar (0)