banner2

banner1

banner22

Yeni başkan Kenan Toka

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciği görevini bırakan Rahim Varol, bu kez de Türk Büro-Sen Şube Başkanlığından ayrıldı.

GÜNDEM 01.08.2018, 13:19
Yeni başkan Kenan Toka
banner48

Uzun yıllardır Türk Büro-Sen Şube Başkanlığı ve Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciği görevini yürüten Rahim Varol, Mayıs ayında İl Temsilciği görevinden alındıktan sonra geçtiğimiz günlerde Türk Büro-Sen Şube Başkanlığından da ayrılacağını açıklamıştı.

İstifasını sunduğu şube yönetimi Varol'un istifasını kabul ederken yerine Başkan Yardımcısı Kenan Toka görevlendirildi.

Rahim Varol geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bu açıklamayı yapmıştı:

“1992 yılında Türk Büro Sen Sakarya kurucuları arasındayım. 4688 sayılı yasa çıktığından bu yana şube başkanlığı görevini sürdürmekteyim. 10 yıl Türkiye Kamu Sen İl Tem. görevinde bulundum. Son genel kurul surecinden sonra genel merkez görev değişikliğine gitti, Türkiye Kamu Sen İl Temsilciliği’ni bırakmış oldum. Emekli de olsam yasa gereği daha 3.5 yıl gibi bir süre Türk Büro Sen Şube Başkanlığı yapabilirdim.

Ancak karar verdim ve Türk Büro Sen Şube Başkanlığı görevini 01 Ağustos 2018 itibari ile adliye çalışanı yönetim kurulu üyemiz, Sayın Kenan Toka’ya teslim ediyorum. Üyelerimizden ve beni anlayabilen arkadaşlarıma hakkım helal olsun. Emeği yok sayanlara mücadele ruhuna zarar verenlere ne yazık ki helallik veremeyeceğim.

Güzel bir başlangıç ile 7/24 üyeler için mücadele ettim.

Çok huzurluyum. Bitişte böyle olmasına sebep olanlar yaptıklarından rahatsız olurlar mı, biraz zor.

Ancak bu süreçten sonra Sakarya İnternet Haber’de köşe yazarlığı yapacağım, takip edin. Kamudaki olumsuzluklar, STK ve siyaset yazılarım arasında olacak. Olumsuzluk olduğunu düşündüğünüz konuları bildirirseniz sesiniz olurum.”

Yorumlar (0)