banner2

banner1

banner22

Yeni aklına geldi

Play-Off maçları oynanırken yapılan destek çağrılarına sessiz kalan ‘torpilli vekil adayı’ takım finalde kaybedince ‘Sakaryaspor sahipsiz değildir’ açıklaması yaparak adeta günah çıkardı.

GÜNDEM 29.05.2018, 11:18
Yeni aklına geldi
banner48

Sakaryaspor’un finalde kaybettiği Afjet Afyon maçının ardından taraftar haklı tepki gösterirken durumdan vazife çıkarmaya çalışan isimlerde açıklama yapmaya başladı. Sakaryaspor için destek çağrılarının yapıldığı dönemde sessizliğe bürünen bazı isimler, mevzu oy devşirmek ve eleştirmek olunca çok hızlı davrandı.

Genel Başkan’ın akrabası kontenjanından milletvekili adayı gösterilen Ümit Dikbayır yazılı bir açıklama yaparak Sakaryaspor’un sahipsiz olmadığını söyledi.

İYİ PARTİ’den yapılan yazılı açıklama şöyle; İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayımız Ümit Dikbayır Diyor ki; SAKARYA VE SAKARYASPOR'UMUZ sahipsiz değildir. Biz sizlere söz veriyoruz kalıcı geliri olan kişilere bağımlı olmayan ve şeffaf açık bir yönetim anlayışı olan bir SAKARYASPOR kuracağız. Ve nesilden nesile dualar alacağız. Siyaset bir yana benim şehrim ve SAKARYASPOR'UM bir yana. BİZE İNAN VE GÜVEN SAKARYA ..

Yorumlar (0)