banner2

banner1

banner22

Yavuz ve Tever’den ziyaret

Sağlık Bakanlığı 25 ilin ekipmanlarının dağıtımını Sakarya’dan yapıyor. Bölgenin sağlık lojistik üssü bugün AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile il Başkanı Yunus Tever’i ağırladı.

GÜNDEM 28.05.2020, 18:36 Editör: Ebru Bulut
Yavuz ve Tever’den ziyaret
banner48

LOJİSTİK ÜSSÜNÜ ZİYARET ETTİLER

Koronavirüs döneminde koruyucu sağlık ekipmanları, tedavide kullanılacak ilaçların sağlıklı bir şekilde şehirlere ulaştırılması için bakanlık bölgesel lojistik merkezleri oluşturdu. 25 ilin sağlık ekipmanları Sakarya’dan dağıtılıyor. İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü sağlık lojistik üssünde bugün AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve İl Başkanı Yunus Tever’i misafir etti.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIM YAPTI

Ziyaret sonrasında İl Başkanı Yunus Tever sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı; “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ali İhsan Yavuz ve İl Sağlık Müdürümüz Aziz Öğütlü ile birlikte Sağlık Bakanlığımızca Sakarya’mızda hizmete alınan bölge malzeme dağıtım merkezini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler aldık.

25 VİLAYETİN SAĞLIK İHTİYAÇ MALZEMESİ SAKARYA’DAN SAĞLANIYOR

Bölge dağıtım merkezinden koronavirüs ile mücadelede sağlanacak ekipmanlar başta olmak üzere bölgemizdeki 25 vilayetin sağlık ihtiyaç malzemesi ilimizden sağlanacak. Bu stratejik ve önemli merkezin şehrimizde hizmet veriyor olması bizler için ayrıca gurur kaynağıdır. Hayırlı olsun.” dedi.

Yorumlar (0)