banner2

banner1

banner22

Yaşar Akgün son yolculuğuna uğurlandı

Akyazı İlçesi Küçücek eski Belediye Başkanı bugün kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin dua ve niyazları ile ebediyete uğurlandı.

GÜNDEM 04.07.2021, 17:29 Editör: Ebru Bulut
Yaşar Akgün son yolculuğuna uğurlandı
banner48

TEDAVİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

1992 yılında kurulan ve 2008 yılında Büyükşehir yasası gereği kapanışına kadar 16 yıl kesintisiz belediye başkanlığı yapan Yaşar Akgün geçtiğimiz günlerde solunum ve Kalp yetmezliği nedeniyle Sakarya Korucuk Hastanesine kaldırılmıştı. Burada yoğun bakım ünitesinde bir hafta kalması ardından Akyazı Devlet Hastanesi Dahiliye servisinde tedavisine devam edilen 88 yaşındaki Akgün, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Akyazı İlçesi Küçücek eski Belediye Başkanı Yaşar Akgün sevenlerinin katıldığı cenaze namazı ardından ebediyete uğurlandı. Akyazı’nın sevilen simalarından eski Başkan Yaşar Akgün’ün Küçücek Cuma Camii’nde öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazına, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Belediye Başkanı Yaşar Kılıç ve Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, siyasiler ve sevenleri katıldılar. Helallik alınması ve duaların ardından eski Başkan Akgün aile mezarlığında ebediyete uğurlandı.

Yorumlar (0)