banner2

banner1

banner22

Yakında hizmete açılacak

AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yapımı devam eden Cadde54’ü ziyaret ederek çalışmaları yerinde incelediler.

GÜNDEM 29.06.2020, 16:02 Editör: Ebru Bulut
Yakında hizmete açılacak
banner48

ÇALIŞMLARI YERİNDE İNCELEDİLER

AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Serdivan’da yapımı devam eden Cadde54 İş ve Alışveriş Merkezi’nde incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında Başkan Yüce ve Atabek’e AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, YU Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Mekki Özkan, yüklenici firmanın yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Kısa süre içerisinde tamamlanacak projenin Sakarya’ya yeni bir soluk kazandıracağını ifade eden Başkan Yüce, emeği geçenleri tebrik etti.

ŞEHRİMİZİN YENİ BULUŞMA NOKTASI

Başkan Ekrem Yüce, “Cadde54 şehrimizin yeni buluşma noktası, sunacağı farklı deneyimlerle tercih edilen bir yer olacak. Şehrimizin ticari kapasitesini artıracak ve hemşehrilerimiz için istihdam sağlayacak her çalışmanın destekçisiyiz. İncelemelerimizde de gördük; Cadde54 kısa süre içerisinde tamamlanacak ve hemşehrilerimizin hizmetine sunulacak. Şehrimize yeni bir yüz kazandıracak Cadde54 için Serdivan Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar’ı, yüklenici firmalarımızı ve emeği geçen herkesi kutluyorum.”

Yorumlar (0)