banner2

banner1

banner22

Vekiller ve başkanlar bir araya geldi

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve ilçe belediye başkanları, SEDAŞ Genel Müdürü Necmi Odyakmaz ile bir araya gelerek ilçelerde yaşanan elektrik kesintileri üzerine bir toplantı gerçekleştirdi.

GÜNDEM 26.02.2021, 21:15 Editör: Onur Güden
Vekiller ve başkanlar bir araya geldi
banner48

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’in sosyal medya hesabından paylaştığı toplantıya AK Parti Sakarya Mlletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ilçe belediye başkanları ve AK Parti İlçe Başkanları, SEDAŞ Genel Müdürü Necmi Odyakmaz ve üst düzey yetkilileri katıldı.  

İlçelerde yaşanan elektrik kesintisi sebebiyle düzenlenen toplantıyı sosyal medya hesabından paylaşan Tever, paylaşımında “Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Başkanlarımız ve Belediye Başkanlarımız ile birlikte şehrimizde yaşanan elektrik sorunlarını SEDAŞ İcra Kurulu Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz ve üst düzey yöneticileriyle bir araya geldiğimiz toplantıda değerlendirdik. Gerçekleştirdiğimiz toplantıda tüm ilçelerimizde yaşanan elektrik sorunlarını başlık başlık belirledik ve çözümü noktasında takipçisi olacağımızı belirttik. Oldukça verimli geçen toplantımızın şehrimize ve ilçelerimize olumlu neticeler getirmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)