banner2

banner1

banner22

Vatandaşlar çağırdı

Adapazarı İlçesinde 23 Nisan Bayramını kutlayan vatandaşlar, devriye polis ekiplerinden Emniyet Müdürünü çağırmalarını istedi. Ekiplerin haber verdiği Emniyet Müdürü Fatih Kaya, mahalleye gelerek çocukların bayramını kutladı.

GÜNDEM 23.04.2020, 18:03 Editör: Ebru Bulut
banner48

Adapazarı İlçesi Tığcılar Mahallesi Kesici Sokakta balkonları ve binaları bayraklarla donatan vatandaşlar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük bir coşkuyla kutlarken o sırada bölgede devriye gezen polis ekiplerini durduran vatandaşlar, Emniyet Müdürünün mahalleye gelmesini istedi. Vatandaşların isteğini Emniyet Müdürü Fatih Kaya’ya aktaran ekipler olumlu cevap alınca durumu mahalleliye bildirdi.

Vatandaşların isteğini kırmayan Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, mahalleye gelerek vatandaşlar ve çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Bu sırada şiir okuyan küçük kız sözleri unutunca Emniyet Müdürü Kaya önce eşlik etti, ardından da alkışlarla küçük kıza destek oldu. Vatandaşlara sosyal mesafe konusunda uyarı yapan Emniyet Müdürü Kaya, “Umarım bu güzel bayramlarımızı ilk ve son kez evimizde kutluyoruz. İnşallah bundan sonra sokaklarda kutlayacağız” dedi.

Yorumlar (0)