banner22

"Vatandaşın derdi bizim derdimiz"

Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek AK Parti İl Başkanlığında vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi. 

GÜNDEM 27.12.2021, 18:26 Editör: Nisa Çoban
"Vatandaşın derdi bizim derdimiz"
banner48

“KATKI SAĞLAYACAĞIZ”

Gerçekleştirilen programda özel açıklamalarda bulunan Atabek, “Hem sosyal medyadan hem de başka mecralardan mesaj atıp görüşmek isteyen vatandaşlarımız oluyordu. Onları kolayca ağırlayabilmek adına böyle bir hasbihal organizasyonuna girdik. Aslında genelde hep sahadayız ve çok yoğun bir çalışma halindeyiz. Ancak yine de bize ulaşamamış ya da bizim ulaşamadığımız hemşehrilerimiz olabilir. Gelen kardeşlerimiz taleplerini dinleyip hangi kurum kuruluş konusunda katkı sağlayabiliriz bakacağız” dedi.

“MÜMKÜN DEĞİL”

banner84
Atabek, “Bazıları bu çalışmaları erken seçim çalışması olarak yorumluyor fakat Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Cumhur İttifakı’nın diğer unsurlarının da ifade ettiği üzere erken seçim mümkün değil. Ülkemiz zaten halihazırda istikrarla yönetilmeye devam ediyor. Bizler AK Parti neferleri olarak seçildiğimiz günden beri sahadayız. Sadece pandemi döneminde vatandaşlarımızla mecburen birebir temaslarımız kesilmişti. Şuanda salgın hafifledi ve mahalle başkanından belediye başkanına, milletvekilinden bakanına tüm unsurlarımız ile sahadayız” ifadelerine yer verdi.

“SAKARYA GÖZBEBEĞİMİZ”

Atabek, “Bu vatandaş buluşmalarımız talebe bağlı olarak geleneksel olabilir. Sakarya bizim gözbebeğimiz. Kıymetli hemşehrilerimizin, vatandaşımızın derdi de bizim derdimiz. Kapımız da telefonumuz da her zaman açıktır. Bizler birlikte ağlayan, birlikte gülen, dertlere ortak olan bir toplumuz. Hiçbir zaman hemşehrilerimizden kopmadık. Bugün de onların sadece dertlerini değil önerilerini de dinleyip yolumuzu çizeceğiz. AK Parti hiçbir zaman istişareden kopuk bir yapıda olmadı. Programımız hayırlara vesile olsun inşallah” dedi.

Yorumlar (1)
Muhtar osman geyve umurbey muhtarı 1 ay önce
Alayınız yalancısınız vekilim