banner2

banner1

banner22

Valilik’ten ‘Kırmızı Çizgi’ etkinliği

İçişleri Bakanlığı Süleyman Soylu'nun sosyal medya hesabından duyurduğu "30 Mart'ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz" paylaşımının ardından Sakarya caddelerinde kırmızı çizgiler çekilmeye başlandı. Sakarya’da yapılacak olan etkinlik yarın saat 13.45’de Adapazarı Gar Binası önünde gerçekleşecek.

GÜNDEM 29.03.2021, 16:34 Editör: Gizem Demirsoy
Valilik’ten ‘Kırmızı Çizgi’ etkinliği
banner48

İçişleri Bakanlığı Süleyman Soylu'nun sosyal medya hesabından duyurduğu "30 Mart'ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz" paylaşımının ardından Sakarya caddelerinde kırmızı çizgiler çekilmeye başlandı.

ADAPAZARI GAR BİNASI ÖNÜNDE ETKİNLİK DÜZENLENECEK

2021 yılı süresince Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı hedeflerinin gerçekleştirilebilmesi amacıyla yürütülecek faaliyet ve destekleyici kampanyaların etkisini artırmak, yaya ve okul geçitleri öncesinde sürücülerin yer/zemin işaretlemeleriyle bir kez daha uyarılarak dikkatlerini daha üst düzeye çıkarmak, bu alanlarda yavaşlamalarını ve yayalara ilk geçiş hakkını vermelerini sağlamak amacıyla, tüm illerde eş zamanlı olarak yarın 12.00-15.00 saatleri arasında etkinlikler düzenlenecek. Sakarya’da yapılacak olan etkinlik, yarın saat 13.45’de Adapazarı Gar Binası önünde gerçekleştirilecek.

Yorumlar (0)