banner2

banner1

banner22

Vali Kaldırım ve Atabek Akyazı’daki sel bölgesinde

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Akyazı ilçesinde selin etkili olduğu bölgelerde incelemelerde bulundu.

GÜNDEM 13.07.2021, 12:36 Editör: Ebru Bulut
Vali Kaldırım ve Atabek Akyazı’daki sel bölgesinde
banner48

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Akyazı ilçesinde selin etkili olduğu bölgelerde incelemelerde bulundu. İlçede sağanağın ardından oluşan selden zarar gören mahalleleri ziyaret eden Vali Kaldırım ve Atabek, yetkililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Milletvekili Atabek, daha sonra partililerle evinin önünde yıkılan direği düzeltmeye çalışırken sele kapılarak yaşamını yitiren 78 yaşındaki Sami Özkul'un ailesini ziyaret etti. Aileye taziyelerini ileten Atabek, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Rabbim mekanını cennet eylesin, ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum." ifadesini kullandı.

SELZEDELERİ ZİYARET ETTİ

Milletvekili Atabek, daha sonra Vali Çetin Oktay Kaldırım, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, AK Parti Akyazı Kadın Kolları Başkanı Nurten Birincioğlu ile Dokurcun Mahallesi'nde selden etkilenen vatandaşlarla bir araya geldi.

Yorumlar (0)