banner2

banner1

banner22

Vali Kaldırım sosyal medyadan paylaştı

Vali Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ilimizi pandemi sonrası yeni nesil turizmin gözbebeği haline getirmek istediklerini duyurdu.

GÜNDEM 03.04.2021, 15:18 Editör: Aysima Kortak
Vali Kaldırım sosyal medyadan paylaştı
banner48

Vali Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, pandemi sonrası ilimizin yeni nesil turizmde dünyanın gözbebeği haline getirmek olduğunu ifade etti. Turizm konusunda ilimizin mevcut potansiyelinin en iyi şekilde değerlendirilmesi adına çalışmalar başlatan Vali Kaldırım sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

GÖZBEBEĞİMİZ GİBİ KORUMAK HEPİMİZİN ORTAK SORUMLULUĞU

"Dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerine sahip şehirlerinden biridir Sakaryamız... En büyük hazinemiz olan bu güzellikleri gözbebeğimiz gibi korumak hepimizin ortak sorumluluğu... Bütün doğal varlıklarımızı ve değerlerimizi korumak için kararlı bir mücadele başlatıyoruz...

YENİ NESİL TURİZMİN GÖZBEBEĞİ OLACAĞIZ

Hedefimiz bu muhteşem güzellikleri koruyarak gelecek nesillere bozulmadan aktarmak... Aynı zamanda bir diğer hedefimiz, doğamızı hiçbir şekilde bozmadan Pandemi sonrası doğaya son derece saygılı Yeni Nesil Turizmde dünyanın gözbebeği destinasyonlarından birisi olmak..."

Yorumlar (0)