banner2

banner1

banner22

Vali Kaldırım MARKA’nın yeni dönem başkanlığını devraldı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Temmuz Ayı Olağan Yönetim Kurulu toplantısı, Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın da katılımıyla Kocaeli ilinde gerçekleştirildi.

GÜNDEM 20.07.2020, 18:03 Editör: Ebru Bulut
Vali Kaldırım MARKA’nın yeni dönem başkanlığını devraldı
banner48

VALİ KALDIRIM AJANSIN YENİ DÖNEM BAŞKANLIĞINI DEVRALDI

Bir otelde düzenlenen toplantıya Vali Çetin Oktay Kaldırım ile birlikte Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Düzce Valisi Cevdet Atay, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Yalova Valisi Muammer Erol, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu ve kurul üyeleri iştirak ettiler. Ekonomik Görünüm Raporun Sunumu, Ajansın Desteklediği Güdümlü Projeler ve Dış Kaynaklı Projelerin Sunumu, Afet Risk Yönetimi Raporunun Sunumu, Ajansın Desteklediği Projelerin İlerleme Durumunun Sunumu, 2020 Yılı İlk 6 Aylık Birim ve Genel Faaliyet Raporunun Sunumu ile gündem konularının ele alınıp değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda ayrıca, Vali Çetin Oktay Kaldırım ajansın yeni dönem başkanlığını devraldı.

YAVUZ’U ZİYARET ETTİ

MARKA’nın çalışmalarına dair görüş ile önerilerin de dile getirildiği toplantı, dilek ve temennilerin belirtilmesiyle son buldu. Vali Çetin Oktay Kaldırım, toplantı öncesi Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u ziyaret ederek yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yorumlar (0)