banner2

banner1

banner22

Vali Kaldırım'dan Hendek'te inceleme

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Hendek'e gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Kaldırım Hendek Belediyesi şantiye alanında çalışmaları yerinde inceledi.

GÜNDEM 08.04.2021, 22:13 Editör: Gizem Demirsoy
Vali Kaldırım'dan Hendek'te inceleme
banner48

Vali Çetin Oktay Kaldırım Hendek'e gelerek bir dizi incelemelerde bulundu.  Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tarafından karşılanan Vali Kaldırım  ilk olarak belediyenin şantiye alanında çalışmalar hakkında bilgiler alıp personellerle sohbet etti. Başkan Babaoğlu şantiyenin her geçen gün güçlendirildiğini anlatarak Vali Kaldırım'a yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

BELEDİYE ŞANTİYESİ

Başkan Babaoğlu, belediye şantiyenin her geçen daha da güçlendiğini ifade etti. Babaoğlu, şantiyede bulunan 5'li taş kırma tesisiyle belediyenin bakım onarım bölümlerine destek sağladıklarını ifade etti. Babaoğlu, "Üretim kapasitesinin dışında şantiyemiz çalışma şartları ve fiziki şartları her gün değişiyor. Burası ilçemizi güçlü yarınlara taşıyor. Şantiyemiz üretken belediyecilik anlayışımızın temelini oluşturmaktadır" dedi

TESİS HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Kilitli parke bordür büz başta olmak üzere Hendek'in alt ve üst yapısı için şantiyenin aralıksız çalıştığını anlatan Babaoğlu "Özellikle tasarruf sağlayan geri kazanım projelerimizle kaynakları da verimli kullanıyoruz. Kaliteli işçilik ve nitelikli üretim kapasitemizle Hendek'e kazandırdığımız birçok eseri burada kendi imkanlarımızla üretiyoruz" ifadelerini kullandı.  Başkan Babaoğlu bilgilendirmenin ardından Vali Kaldırım ile fikir alışverişinde bulundu. Çalışmaları dinleyen Vali Kaldırım ise Başkan Babaoğluna teşekkür etti. Personellere kolaylıklar diledi.

Yorumlar (0)