banner2

banner1

banner22

Vali Kaldırım'dan 'geçmiş olsun' mesajı

Düzce’de meydana gelen depremin ardından Vali Çetin Oktay Kaldırım geçmiş olsun mesajı paylaştı.

GÜNDEM 17.11.2021, 16:33 Editör: Nisa Çoban
Vali Kaldırım'dan 'geçmiş olsun' mesajı
banner48

NE OLMUŞTU?

Düzce iline bağlı Yayakbaşı İlçesinde meydana gelen 5.2 şiddetindeki deprem, Sakarya başta olmak üzere Ankara, İstanbul, Kocaeli, Bilecik ve Bursa’da hissedildi. Deprem nedeniyle şehirde vatandaşlar sokaklara dökülürken ilk belirlemelere göre depremin yerin 7.9 kilometre altında olduğu öğrenildi. Ayrıca kısa bir süre sonra yine Düzce İlçesine bağlı Gölyaka İlçesinde de 4.4 şiddetinde ayrıca bir deprem olduğu öğrenildi. İlk belirlemelere göre bölgede can ve mal kaybının olmadığı tespit edildi.

OLUMSUZ İHBAR YOK

Meydana gelen depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklamada bulundu. Soylu, şuana kadar olumsuz bir ihbar gelmediğini belirtti.

GEÇMİŞ OLSUN

‘Geçmiş olsun’ dileklerinde bulunan Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ise; “Düzce’de meydana gelen 5,0 büyüklüğündeki deprem İlimizde de hissedilmiştir. Sahada yaptığımız taramalardan ve 112 Çağrı Merkezimize şu ana kadar olumsuz bir durum intikal etmemiştir. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” ifadelerinde bulundu.

banner84
Yorumlar (0)