banner2

banner1

banner22

Uyarılara aldırış etmediler

Saadet Partisi Sakarya İl Kongresi, Genel Başkan Karamollaoğlu’nun katılımıyla Erenler’deki bir otelde gerçekleştirildi. Kongreye katılan vatandaş ve yöneticilerin büyük bir kısmı ise koronavirüs uyarılarına rağmen maske ve mesafe kurallarına uymadı…

GÜNDEM 08.04.2021, 20:47 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

KURALLAR UNUTULDU

Son dönemin tartışma konusu olan siyasi partilerin tartışma konusu haline gelen kongrelerinde gelenek yine bozulmadı. Saadet Partisi İl Başkanlığı için tek liste ile yeniden aday olan Hasan Zengin, Erenler İlçesinde bulunan bir otelde gerçekleştirilen programla yeniden İl Başkanı seçildi. Parti Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun da katıldığı kongrede çekilen fotoğraflar ise pes dedirtti. Tüm koronavirüs uyarılarına rağmen programa katılan vatandaşların ve yöneticilerin büyük bir kısmı maske ve mesafe kurallarına uymadı. Küçük çocukların da getirildiği kongrede çok sayıda davetli yalnızca polislerin bulunduğu girişte maske taktıktan sonra toplu alanda maskelerini çıkarttı.

,

Yorumlar (1)
Şakir 5 gün önce
Sakarya il kongremizde habercilik değil de av pesinde koşan bir şahıs !,? Bizim sansürsüz olarak resimletimizi paylaşarak kanunen suç işlemektedir, maske takmayanlara kesilen cezalar zaten kanunen suç olmadığı için mahkemelerde iptal edilmektedirler, biz arkadaşlar ile değerlendirme yapıyoruz ve size dava açıp açmayı değerlendiriyoruz.
Suçlu, katil, cani olanların bile resimlerini , görüntülerini teşhir edemezsiniz !.
İkinci husus, büyük çoğunluğu diye verilmiş haber , üç kişiyi resimleyip büyük çoğunluğu demek ikinci sucunuzdur.
Üçüncü mesele, maske koruyursa siz takarsınız, biz inanmadığımız için takmak istemiyoruz, size neden maske takıyorsun diye bir itirazımız var mı ?
Av peşinde degil de, haber peşinde koşmasını tavsiye ederim o elemanınıza.
AKP'nin kongresinden bir kare paylaşmaya korkanlar , mazlumların karşısında aslan kesiliyorlar, son sözüm bu, cesareti varsa AKP'yi böyle haber yapsın, o zaman ben ona delikanlı derim..