banner2

banner1

banner22

Ümit Özdağ Sakarya’daydı

Erenler İlçesinde bulunan bir dinlenme tesisine gelen İYİ Parti eski Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, bazı İYİ Partililerle bir araya geldi. Ziyarette İYİ Parti il ve ilçe yönetiminden kimsenin olmaması ise dikkat çekti.

GÜNDEM 03.02.2021, 18:31
banner48

Bir dizi ziyaret ve program için Ankara’dan İstanbul’a giden İYİ Parti Eski Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ TEM Otoyolu Akyazı gişelerinde bazı İYİ Partililer tarafından karşılandı. TEM Otoyolunun Erenler İlçesi Alancuma mevkiinde bulunan bir dinlenme tesisinde İYİ Partililer ile bir araya gelerek sohbet eden Özdağ, “Hem seçmenle, hem teşkilatlarla hem de Türk milliyetçi, Atatürkçü aydınlarla görüşme yapmak için İstanbul’a giderken arkadaşlarımız sağ olsunlar benim buradan geçeceğimi alınca bir çay ikram etmek istediler. Hepsi İYİ Parti’nin kurucu kadrolarından. Ben de çok memnun oldum ve davetlerini kabul ettim. Hem Türkiye’yi hem de partimizin meselelerini konuşup sonrasında ben yola devam edeceğim” dedi.

PARTİ İÇERİSİNDEKİ MUHALEFET İDDİALARINI YANITLAMADI

Parti içerisindeki muhalefet iddialarıyla ilgili kendisine yöneltilen soruyu cevaplayan Özdağ, “Bu konu ile ilgili açıklama yapmayacağım. Buraya sohbet edip çay içmek için geldik” ifadelerini kullandı. Yarım saat süren sohbetin ardından Özdağ, İstanbul’a gitmek üzere Sakarya’dan ayrıldı. Öte yandan Ziyarette İYİ Parti il ve ilçe yönetiminden kimsenin olmaması ise dikkat çekti.

Yorumlar (0)