banner2

banner1

banner22

Ulu, değerlendirme yaptı

Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Adana Akdeniz Balkan Rumeli Türkleri Federasyonu’nda toplanıyor.

GÜNDEM 23.07.2018, 12:50
Ulu, değerlendirme yaptı
banner48

Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Zürfettin Hacıoğlu Başkanlığında Adana’da gerçekleşecek olan toplantıda, Türkiye’de ve Balkan ülkelerinde yapılan seçimler ve çalışmalar değerlendirecekler.

Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Basından Medya Tanıtımından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Ulu toplantıya ilişkin yaptığı açıklamada; “İki ayda bir farklı illerde gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızdan birini daha gerçekleştiriyoruz. Bölge Federasyonlarımızın hazırladığı program çerçevesinde, il protokolü makamlarında ziyaret ettikten sonrada diğer dernek başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile bir araya geliyoruz.  Önce Federasyonlarımızın ve bağlı olan derneklerimiz ile birlikte geniş bir toplantı düzenliyoruz” dedi.

Ulu, 26-27-28-29 Temmuz tarihlerinde yapacakları yönetim ve diğer başkanlarımın katılacakları toplantı sonrasında Genel Başkanları Zürfettin Hacıoğlu tarafından basına bilgi aktarılacağını kaydetti.

    

Yorumlar (0)