banner2

banner1

banner22

Tuncay Şanlı konuk oldu

İl MEM Basın Şubesi tarafından hazırlanan, “Kültür, Sanat ve Spor Akademisi Söyleşilerinin konuğu ünlü Futbolcu Tuncay Şanlı oldu.

GÜNDEM 10.03.2021, 15:53 Editör: Aysima Kortak
Tuncay Şanlı konuk oldu
banner48

Uzaktan eğitim döneminde çok sayıda çevrim içi programa imza atan Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğünün başarı öykülerini konu alan “Kültür, Sanat ve Spor Akademisi Söyleşileri” programı büyük beğeni görüyor. İl MEM Basın Şubesi tarafından hazırlanan programa ilimizin yetiştirdiği ünlü futbolculardan Tuncay Şanlı konuk oldu.

TUNCAY ŞANLI’NIN SPOR GEÇMİŞİNDEN ÖRNEKLER SUNULDU

Beden eğitimi öğretmenleri ve okul takımlarında oynayan futbolcu öğrencilerin de katılımıyla geniş bir kitle tarafından takip edilen programın açılış konuşmasını İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Pınar Bulut yaptı. Programın üçüncü konuğu olan millî futbolcu Tuncay Şanlı’ya katılımlarından dolayı teşekkür eden Bulut, bu tür sosyal, kültürel ağırlıklı projelerin artarak devam edeceğini belirtti. Zoom platformu üzerinde çok sayıda sporseverin izlediği programda Tuncay Şanlı’nın başarılı spor geçmişinden örnekler sunuldu.

 100 KEZ MİLLİ FORMA GİYDİ

Futbol hayatına Sakarya Tekspor’da başlayan Tuncay Şanlı sırasıyla Sakaryaspor, Fenerbahçe, Middlesbrough, Stoke, Wolfsburg, Bolton, Bursaspor, Umm Salal ve Pune City'de forma giyen yıldız futbolcu 2016 yılında futbol kariyerini tamamladı. Futbolculuk geçmişinde 100 kez millî formayı giyme başarısını gösteren Tuncay Şanlı kısa bir süre Sakaryaspor’da teknik direktör olarak da hizmet verdi.  Başarısıyla gençlere örnek bir rol model olan ünlü futbolcu Tuncay Şanlı, programda hayatındaki dönüm noktalarıyla ilgili paylaşımlarda bulundu.

Yorumlar (0)