banner2

banner1

banner22

Tüm vatandaşlar davetli

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından ‘Mevlana Haftası’ kapsamında bir dizi etkinlik düzenlenecek. 14-15 Aralık tarihleri arasında Adapazarı, Karasu ve Geyve SGM’nin ev sahipliği yapacağı etkinliklere tüm vatandaşlar davet edildi.

GÜNDEM 12.12.2019, 16:45 Editör: Aysima Kortak
Tüm vatandaşlar davetli
banner48

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından ‘Mevlana Haftası’ kapsamında bir dizi etkinlik düzenlenecek. Mevlana Celaleddin Rumi’nin vefatının 746. yılında anmak amacıyla düzenlenen etkinliklere Adapazarı, Karasu ve Geyve SGM ev sahipliği yapacak.

‘MEVLANA HAFTASI’ ETKİNLİKLERİ SGM’LERDE

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Öğretileri ile tüm dünyada tanınan düşünce adamı Mevlana Celaleddin-i Rumi’yi vefatının 746. yılında anma etkinlikleri düzenleyeceğiz. Her yıl 7- 17 Aralık tarihleri arasında Mevlana değerlerini yaymak için düzenlenen ‘Mevlana Haftası’ etkinliklerine Adapazarı, Karasu ve Geyve Sosyal Gelişim Merkezlerimiz ev sahipliği yapacak. Şiirler, dinletiler, gölge oyunları ve hadis okumaları gibi birçok etkinliğin yer alacağı programlarımız 14 Aralık Cumartesi günü Geyve SGM, 15 Aralık Pazar günü ise Adapazarı ve Karasu SGM’de gerçekleştirilecek. Tüm hemşerilerimiz davetlidir” ifadelerine yer verildi.

Adapazarı, Karasu ve Geyve SGM’de gerçekleştirilecek ‘Mevlana Haftası’ etkinlikleri programlarının saatleri şu şekildedir;

14 Aralık Cumartesi günü saat 15.30 / Geyve SGM

15 Aralık Pazar günü saat 11.30 / Adapazarı SGM

15 Aralık Pazar günü saat 14.00 / Karasu SGM

Yorumlar (0)