banner2

banner1

banner22

Trafik magandaları yine iş üstünde!

Okurlarımız tarafından WhatsApp ihbar hattımıza atılan görüntülerde pandemi ile mücadele kapsamında toplu taşımalarda ayakta yolcu taşıma kısıtlamasına rağmen sürücüler yasağa uymazken, Serdivan’da şehir içinde yolcu taşıyan minibüs şoförü direksiyon başında telefonla konuşurken görüntülendi.

GÜNDEM 24.02.2021, 19:52 Editör: Ebru Bulut
Trafik magandaları yine iş üstünde!
banner48

YASAKLARA ALDIRIŞ EDEN YOK

Pandemi sürecinde salgınla mücadele kapsamında toplu taşımalarda ‘ayakta yolcu’ kısıtlamalarının olmasına rağmen Camili- Çarşı güzergahında çalışan dolmuş şoförleri yasağa uymayarak ayakta yolcu almaya devam ediyor. Yasağa aldırmayıp da minibüsleri hınca hınç dolduran sürücülerin kapasitenin yukarısında ve ayakta yolcu aldığı anlar bir okurumuz tarafından 0543264 99 54 numaralı WhatsApp ihbar hattımıza görüntülendi. Okurumuz tarafından gelen görüntüde minibüs şoförünün, ayakta yolcu aldığı ve gerektiğinden fazla dolu olduğu görülüyor.

HATA ÜSTÜNE HATA

Öte yandan Serdivan-Çarşı hattında çalışan başka bir minibüs şoförü ise yoğun trafik olmasına rağmen yolcuların canını hiçe sayarak seyir halinde telefonla konuştu. Yolcuların cep telefonuyla fotoğrafını çektiği görüntülerde şoförün kendisini ve yolcuların canını hiçe sayarak seyir halinde gittiği görüldü. Hem araç içindekileri hem de trafikteki diğer sürücüleri tehlikeye atan sürücü telefonla konuşmasının ardından çok yasağı çiğnememiş gibi bir de telefonla uğraştı.

Yorumlar (0)