banner2

banner1

banner22

TMSF'den Arifiye’de satılık fabrika

1 Ağustos 2016'da Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının talebi ve Sakarya 2. Sulh Ceza Hâkimliğinin kararı ile kayyum atanan ve ardından ise Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) devredilen Özlem Çelik satışa çıkıyor. İhalesi 3 Mart’ta yapılacak olan şirketin muhammen bedeli 12,7 milyon TL olarak belirlendi.

GÜNDEM 03.02.2021, 16:04 Editör: Ebru Bulut
TMSF'den Arifiye’de satılık fabrika
banner48

TMSF’YE DEVREDİLMİŞTİ

15 Temmuz darbe girişiminin ardından önce kayyum atanan sonra ise TMSF'ye devredilen Özlem Çelik satışa çıkıyor. Arifiye ilçesinde bulunan ve Nexoff markası ile mobilya ve büro ekipmanları üreten Özlem Çelik, 2016'dan beri TMSF'nin elindeydi.

SATIŞA ÇIKIYOR

TMSF son aldığı karar ile Özlem Çelik'in Arifye'de Hanlı'da bulunan 5 bin 614 metrekare alanlı, 1 Katlı Betonarme Çelik Bina ve Arsası, 3 bin 246 metrekare alanlı, 2 Katlı Betonarme İşyeri Binasını satacak. İhale ile ayrıca bu fabrikada bulunan makineler, ekipmanlar, demirbaşlar ve taşıtlar ile markalar, faydalı model ve endüstriyel tasarımlardan oluşan Özlem Çelik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'de satılacak.

12 MİLYON TL

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre muhammen bedeli 12,7 milyon TL olarak belirlenen iktisadi bütünlük ihalesine 1 Mart 2021 tarihine kadar teklif verilebilecek. İhale 3 Mart tarihinde kapalı zarf ve açık arttırma yolu ile yapılacak.

Yorumlar (0)