banner2

banner1

banner22

Tever SASTOP’u ağırladı

SASTOP’un “Sakarya’mızı konuşalım” çağrısına tepkisiz kalmayarak AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever makamında ağırladı.

GÜNDEM 16.06.2021, 13:27 Editör: Ebru Bulut
Tever SASTOP’u ağırladı
banner48

SASTOP’U AĞIRLADI

Sakarya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu SASTOP’un Sakarya’nın sorunlarının tartışılıp çözüm önerilerini görüşmek ve şehrin yeni vizyonunu belirlemek üzere Sakarya’da milletvekili olan siyasi partilerin il başkanlarına yaptığı çağrıya Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever tepkisiz kalmayarak SASTOP’u ağırladı.

SAKARYA İÇİN DOĞRU HAREKET

Ak Pati Sakarya İl Başkanlığımda SASTOP’un eş başkanlarını ağırlayan Yunus Tever SASTOP’a uzun bir zaman dilimi ayırıp, SASTOP’un hazırladığı, SASTOP Moderatör Başkanı Avukat Önder Döker’in sunumunu yaptığı Sakarya’nın önemli sorunlarını içeren raporun sunumunu dikkatle dinleyip notlarını aldı. SASTOP ile içtenlikle ilgilenen ve samimi geçen toplantıda Başkan Tever, sunumu yapılan sorunların takipçisi olacağını, gerekli araştırmaları yapıp, SASTOP’a iadeyi ziyarette bulunup, en yakın zamanda tekrar bir araya gelerek çözümler üzerine bir toplantı yapılmasının gerekli olduğunun altını çizerek SASTOP’un çalışmalarında birlikte düşünmek ve çözüm üretmenin Sakarya için doğru hareket olacağını ifade etti.

Yorumlar (0)